Hammam Orientalny

Wyjątkowa ceremonia, rozpoczynająca się pobytem w saunie na podczerwień.
Głównym elementem rytuału jest staranne mycie ciała naturalnym mydłem, głęboki peeling z użyciem rękawicy Kessa oraz oczyszczająca kąpiel w pianie. Wszystko odbywa się na podgrzewanym marmurowym łożu przy mistycznych dźwiękach muzyki.

Ucieczka na Bali

90 min / 120

Ucieczka na Bali

Wyjątkowo odprężający i antystresowy masaż całego ciała, przy melodiach muzyki balijskiej. Rozpoczyna się jednoczesnym masażem ramion, szyi i karku w połączeniu z kąpielą stóp w wodzie z aromatyczna solą mineralną. Następnym etapem jest masaż całego ciała (oraz głowy), inspirowany technikami balijskimi – opierającymi się na powolnych, płynnych głaskaniach, rozcieraniach i uciskach. Całość wieńczy delikatny masaż twarzy.

Kokosowa Wyspa

90 min / 130

Kokosowa Wyspa

Rytuał rozpoczyna się kokosowo-cukrowo-solnym peelingiem całego ciała, na podgrzewanym marmurowym łożu. Cały zabieg wykonywany jest naturalnym, ciepłym olejem kokosowym, posiadającym wiele właściwości odżywczych, stanowiących doskonałe nawilżenie dla każdego typu skóry. Podczas zabiegu zakosztujesz technik masażu i muzyki prosto z hawajskich wysp!

Marokańskie Złoto

90 min / 140

Marokańskie Złoto

Zabieg, który sprawi, że zabłyśniesz – dosłownie i w przenośni, dzięki wykorzystaniu produktów zawierających 24 karatowe złoto! Rytuał rozpoczyna peeling całego ciała, na podgrzewanym marmurowym łożu, po którym następuje masaż olejem arganowym. Połączenie aktywnych składników sprawi, że skóra po zabiegu pozostanie gładka, ujędrniona i rozświetlona.

Hammam z Marocco

120 min / 170

Hammam z Marocco

Olśniewający zabieg rozpoczyna się pobytem w saunie na podczerwień, po czym następuje obmycie ciała naturalnym mydłem, następnie wykonany zostanie arganowy peeling z użyciem rękawicy Kessa oraz oczyszczająca kąpiel w pianie. Wszystko odbywa się na podgrzewanym marmurowym łożu przy mistycznych dźwiękach muzyki. Rytuał kończy się 30 minutowym masażem całego ciała.

Hammam Łaźnia Turecka

120 min / 150

Hammam Łaźnia Turecka

Wyjątkowa ceremonia, rozpoczynająca się pobytem w saunie na podczerwień. Następnym elementem rytuału jest staranne mycie ciała naturalnym mydłem, głęboki peeling z użyciem rękawicy Kessa oraz oczyszczająca kąpieli w pianie. Wszystko odbywa się na podgrzewanym marmurowym łożu przy mistycznych dźwiękach muzyki. Rytuał kończy się 30 minutowym.

Cennik pozostałych usług

Masaże całego ciała

Masaż relaksacyjny: 55 min: 80 zł

Masaż klasyczny: 55 min: 80 zł

Masaż ciepłym olejem kokosowym: 55 min: 90zł

Masaż olejem arganowym z 24-k złotem: 55 min: 90 zł

Masaż naturalnym olejem świecy do masażu: 55min: 100 zł

Masaż gorącymi kamieniami: 60 min: 110zł

Masaże częściowe

Masaż relaksacyjny: 25min: 35zł

Masaż klasyczny: 25min: 35zł

Antystresowy- twarz, szyja głowa: 25min: 30zł

Peelingi

Miód, mięta, cukier: 25min: 50zł

Mak, miód, suszone kwiaty: 25min: 50zł

Czekolada, kokos, cukier: 25 min: 50zł

Czekolada, cynamon, pomarańcza: 25 min: 50 zł

Wiórki kokosowe, mięta, limonka: 25min: 50 zł

Dodatkowo: Sauna Infrared z koloroterapią: 20 min 1 osoba 20 zł/ 2osoby 30 zł

Sprawdza się gdy cierpisz na bóle kręgosłupa różnego pochodzenia, chorobę zwyrodnieniową stawów, dyskopatie, zaburzenia krążenia obwodowego, stany pourazowe narządu ruchu, cukrzycę czy otyłość.